Hra Kombinace

Značka: Hape
429 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
8.7.2022

Vzdělávací hra pro předškolní děti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra obsahuje 3 herní desky a 24 transparentních kartiček.

Tato hra podporuje u Vašich dětí vizuální vnímání (na základě určení, které části obrázku chybí), slovní zásobu a komunikaci (při vysvětlování, kterou transparentní kartičku a proč dítě použilo).

Návod ke hře:

Cílem hry je přiložit správně transparentní kartičky na herní desku tak, aby dítě dokončilo správně obrázek. Experimentování s transparentními kartičkami přinese Vašim dětem spoustu legrace a nových nápadů.

Další herní alternativou může být rozdělení herních desek mezi jednotlivé hráče, transparentní kartičky jsou na jedné kupičce uprostřed. Hráč, který začíná vezme jednu transparentní kartičku svrchu balíčku a pečlivě si rozmyslí, zda se tato kartička hodí do jeho herní desky. Pokud ano, přiloží transparentní kartičku na hrací desku, pokud ne, vloží kartičku zpět dospodu balíčku a pokračuje další hráč. Kdo jako první zaplní svou herní desku transparentními kartičkami, vyhrává hru.

Hra je určena pro děti starší 4 let.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení