Tapeta DINOSAUŘI - šedá

Značka: KOPKO
2 225 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
6.10.2022

Tapeta do dětského pokojíčku

‏‏‎ ‎​​

 

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů. 

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tapeta Dino je perfektní do každého dětského interiéru.

Kolekce Dino promění dětský pokoj v prehistorickou zemi plnou dinosaurů! Ideálně se hodí do místností průzkumníků a milovníků velkých plazů.

Jedna role tapety je 0,53 m široká a 10 m dlouhá, což znamená plochu 5,3 m2. Potřebné množství tapety závisí na opakovatelnosti vzoru a typu shody, tato hodnota je uvedena na štítku každé tapety (viz. poslední fotografie v galerii).

Výrobek je vyroben z vysoce kvalitního 110 g netkaného papíru, certifikovaného FSC®, který zaručuje ochranu biologických zdrojů a strukturu lesů. Standard FSC® je jedním z nejdůvěryhodnějších certifikačních systémů na světě a je jedním z mála podporovaných nejdůležitějšími ekologickými organizacemi. Pokročilá výrobní technologie se promítá do skvělé kvality, dokonalého přizpůsobení vzoru a opakovatelnosti barev.

Tapety v rolích umožňují široké možnosti využití a dekorace - od jednotlivých pruhů až po celé stěny.

 

DŮLEŽITÉ PARAMETRY:
šířka tapety: 53 cm
délka tapety: 10 m
přizpůsobení vzoru: 20,5 cm
materiál: netkaný papír nejvyšší kvality 110 g
certifikát FSC
snadná aplikace
papír odolný vůči UV záření
nečistoty lze odstranit vlhkým hadříkem
snadné sejmutí ze zdi rychlým tahem
balení: nulový odpad, zasíláno v tubě z rozložitelného materiálu