Společenská hra Vánoční příběh

Značka: Marbushka
935 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
7.7.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velká část rodin spolu tráví velmi málo času!

A právě vánoční období je čas, kdy je velmi důležité, aby rodina byla spolu.

Nalaďte se s Vašimi dětmi do vánoční atmosféry, uvařte si hrnek kakaa, posaďte se k jednomu stolu a zahrajte si společenskou hru Marbushka Vánoční příběh!

K objednávce této super společenské hry Vám přibalíme ještě malý dáreček

Jako pro Vás je důležitá Vaše rodina, tak pro nás je důležitá Vaše spokojenost. Proto u nás můžete zboží jednoduše vrátit do 30 dnů.

Není na co čekat, společenské hra Marbushka Vánoční příběh na Vás čeká!

V malém městečku ze sedmero horami a sedmero řekami se již všichni velmi těší na Vánoce. Ve všech oknech září vánoční světýlka, všechny domy jsou krásně naklizené. Všechno je tak krásné, že se na malý okamžik i sám andělíček trochu pozapomněl. Byl to skutečně jen malý okamžik? Jisté je jen to, že se mu do cesty připletl sněhový mrak ... anděl po něm uklouzl a všechny dárečky se mu rozsypaly po okolí. 

Mezitím se zatím děti vracejí domů ze školních a školkových vánočních besídek.Cesta je dlouhá a zledovatělá. Děti se velmi často zastavují, aby se podívaly na blištivá světýlka, aby se podívaly do nazdobených výloh obchodů, posbírali ztracené šály a rukavice ... ale možná si najdou čas i na pomoc andílkovi, nebo ne? 

Obsah hry: 1 hrací plán, 1 městečko, 2 mráčky, 1 vánoční stromeček, 1 kostka, 6 figurek, 1 andílek, 26 karet s dárečky, 6 žetonů se ztracenými předměty

Hra je určena  pro 2 - 6 hráčů starších 5 let.  

Doba trvání hry: cca 25 minut

Rozměr herní plochy: 45 x 30 cm

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení