Stolní kooperativní hra JEDNOROŽEC ROSALIE

Značka: Haba
599 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.10.2022
Stolní hra pro nejmenší

Detailní informace

Detailní popis produktu

Woohoo, jednorožec Rosalie přichází do Cloudlandu. Ostatní jednorožci Glitterluck, Stardust, Marvel Flower a Magic Swirl připravují velkou uvítací párty. Kdo z Vás pomůže sbírat obláčkové krystaly a hledat další přátele, kteří se chtějí též zúčastnit večírku? Budete potřebovat trochu štěstí a velkou chuť do hry. Ale pospěšte si, protože všichni musí dorazit na párty dříve než Rosalie. 

Obsah: 4 jednorožci: Glitterluck (tmavěrůžová), Stardust (žlutá), Marvel Flower (fialová) a Magic Swirl (tyrkysová), 1 baby jednorožec - Rosalie (růžová), 1 hrací plocha, 1 hrací deska s rotující šipkou, 8 kulatých dílků kamarádů, 8 čtvercových dílků přátel, 10 oblázkových krystalů a návod 

Vhodné pre deti: od 4 rokov

Filozofie značky HABA je založená na jednoduchém principu: Děti jsou ta nejdůležitější věc v živote! Vštěpování základních životních hodnot, pomoc dětem v jejich rozvoji a nezávislosti, podpora jejich kreativity a představivosti není úkol jen pro rodiče. HABA nabízí hračky a hry speciálně navrhnuté pro jednotlivá stádia vývinu dětí. HABA rozvíjí a stimuluje vjemy, představivost, kreativitu, motoriku a sociální hru. Hračky HABA jsou pravidelně oceňované nejen za kvalitu a funkčnost, ale i za svůj krásný design.