Stolní hra JEDNOROŽCI V OBLACÍCH

Značka: Haba
457 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.9.2021
Stolní hra pro nejmenší

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pět malých jednorožců: Třpytka, Rosalie, Kouzelný kvítek, Vrtulka a Hvězdný prach, žije v překrásném zámku v oblacích. Každý den k nim na návštěvu přicházejí kamarádi; vždy je tu spousta návštěvníků, neustále se něco deje a v zámku už není skoro žádné volné místo. 
Pomocí množství obláčků a trošky štěstí, jednorožci postupně přidávají na svůj zámek další věžičky. Cílem hry je nasbírat 10 růžových krystalů a naskládat obláčky a jednorožce na zámek tak, aby se do něho všichni jednorožci vešli!

Hra obsahuje: 4 jednorožce: Třpytka (tmavěrůžový), Hvězdný prach (žlutý), Kouzelný kvítek (fialový) a Vrtulka (tyrkysový), 1 miminko jednorožce - Rosalie (světlerůžová), 1 zámek v oblacích, 5 velkých bílých mraků a 5 menších modrých obláčků, 1 kostku, 1 obláčkový herní plán, 16 oboustranných destiček s obláčky a  10 obláčkových krystalů a návod.

 
Vhodné pro děti starší 4 let.

Filozofie značky HABA je založená na jednoduchém principu: Děti jsou ta nejdůležitější věc v živote! Vštěpování základních životních hodnot, pomoc dětem v jejich rozvoji a nezávislosti, podpora jejich kreativity a představivosti není úkol jen pro rodiče. HABA nabízí hračky a hry speciálně navrhnuté pro jednotlivá stádia vývinu dětí. HABA rozvíjí a stimuluje vjemy, představivost, kreativitu, motoriku a sociální hru. Hračky HABA jsou pravidelně oceňované nejen za kvalitu a funkčnost, ale i za svůj krásný design.