Le toy Van Pracovní ponk

Značka: Le Toy Van
3 899 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.9.2020

Hračka je vyrobena z udržitelného kaučukovníku, který v sobě snoubí dlouhodobou zábavu na jedné straně a zároveň péči o naši planetu na straně druhé.

Bezpečná hračka - barvená netoxickými barvami a testována podle nejvyšších bezpečnostních standardů.

Hra na hraní rolí podporuje kreativní fantazii, sociální a jazykový rozvoj. Zároveň tato hračka podporuje koordinaci rukou a očí.

Pojďme to opravit! Robustní pracovní stůl s 12 doplňky: pila, kladivo, šroubovák, klíč, vodováha, 2 šrouby, 2 matky, 2 hřebíky a kousek dřeva. Základna je vybavena plochou kotoučovou pilou, měřicím zařízením a svěrákem. Zadní stěna je opatřena policí pro uklízení nářadí a háčkem na pilu, s obrysem pily vytištěným na zadní straně. Zadní stěna obsahuje také hodiny s pohyblivými ručičkami, přenosné rádio a kleště.

Zadní deska je vymalována v černé barvě a lze ji použít jako tabuli k napsání seznamu úkolů.

Spodní úložná police je skvělá pro uložení všech věcí, které čekají na opravu.

Rozměr: 50 x 39 x 77,5 cm

Vhodné pro děti starší 3 let. 

Detailní informace

Detailní popis produktuBritská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr přírodních materiálů a vyjímečné detailní zpracování. Le Toy Van hračky jsou ručně malované. Inspirována dětskou představivostí je společnost Le Toy Van hrdá na to, že navrhuje inovativní hračky, které podporují plnohodnotný rozvoj dětí.