Le toy Van Kuchyňka modrá Honeybake

Značka: Le Toy Van
2 725 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
10.3.2021

Sada trouby a varné desky Honeybake je nádherná hrací trouba, která byla speciálně navržena s řadou jasných herních doplňků a inspirativních detailů. Nabízí rustikální číselníky, které se snadno pohybují a nastavují teplotu, hodiny s pohyblivými ručičkami pro nastavení doby vaření. Snadno se oterírající dvířka jsou ideální pro malé dětské ručičky. Součástí balení je i hrnec s poklicí, obracečka a lžíce.

Tato nádherně malovaná dřevěná hrací trouba a varná deska, navržená v ikonických barvách Honeybake, zajistí, že vaření bude pro vaše deti zábavou! Jeho jedinečný design věnuje velkou pozornost detailům, což umocňuje zážitek z hraní.

Materiál: vysoce kvalitní dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů.
Ručně domalováno ekologickými barvami.

Rozměr: 54x30x29 cm
Vhodné pro děti starší 3 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

‏‏‎ ‎​​Britská značka Le Toy Van vyrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr přírodních materiálů a výjimečné detailní zpracování. Le Toy Van hračky jsou ručně malované. Inspirována dětskou představivostí je společnost Le Toy Van hrdá na to, že navrhuje inovativní hračky, které podporují plnohodnotný rozvoj dětí.